Realizace U Vás doma

Vybavení do gymu Koňo-fit

Koňo-fit; Vojkovice

Do skvělého gymu Koňo-fit, kde mají snad úplně vše ke kondiční přípravě, pohybovému rozvoji i zábavě, jsme dodali vybavení pro lecke "Opičárna".
Ručkovací žebřík, menší i větší flying pegy, lano, housenku, kulánový žebřík, chytáky, nunchucky a houbu.

Lezecká stěna s hrazdami a zábavou

Základní rozměry domácí sestavy pro děti jsou 1x2,3m. Ty lze na požádání samozřejmě upravit.
Sestava obsahuje lezeckou stěnu, dvě hrazdy s nosností pro dospělého, čtyři závěsná oka a komponenty, které lze zavěsit jak do zmíněných ok, tak na hrazdové příčky. Komponenty jsou volitelné, zde rodiče zvolili kompletní sadu - provazový žebřík, houpačku, lano a kruhy. Sestavu jsme poslali dopravní společností a tatínek ji doma upevnil do zdi. Můžeme ji ale také sami přivézt a ukotvit, záleží na preferencích.

OCR trénink v dětském pokoji

Sestava do dětského pokoje sestává z žebřin a dlouhého ručkovacího trámu s různými úchyty - lezeckými chyty a trny. Zespoda jsou umístěná oka na zavěšení dalších ručkovacích komponentů (ty naše najdete v záložce sestavy/komponenty).

Sestavu lze zaslat dopravní službou, anebo dovézt i namontovat. 

Malá domácí vestavba

I když nebylo doma u nadšeného závodníka mnoho místa, našli jsme společně řešení. Tato domácí vestavba má délku 125 cm, hloubka a výška jsou pak shodně po 60 cm. Vybavena je lezeckými chyty, jednořadým pegboardem, hrazdou a také dvěma oky na zavěšení dalších komponentů. Tuto minitělocvičnu jsme také namontovali do zdi.

Tělocvična ve sklepě

Sportovec, jehož snem jsou olympijské hry, se o Vánocích radoval z nově vybavené tělocvičny ve sklepě bytového domu v Praze. Z naší dílny prostor obohatily žebřiny a ručkovací žebřík s množstvím komponentů a také shybovací hrazdou. Kromě výroby jsme se samozřejmě také postarali o montáž.

Domácí tělocvična pro opičáka… a tatínka

Původně chtěl tatínek hrazdu s lavicí, ale jak se nápad vyvíjel, nakonec se raduje především malý synáček. Tomu vznikla v pokojíčku minitělocvična s lezeckými chyty, šplhacím lanem, pověšenými kruhy, provazovým žebříkem a houpačkou. Tatínkova hrazda se tam také vešla, dokonce dvě. A navíc všechny „dětské“ prvky mají nosnost i na dospělého, takže se tatínek nemusí omezovat. Rozměry této domácí vestavby jsou 230x80.

Hrazda v chodbě paneláku

Jednoduché provedení – hrazda upevněná v trámu, který je zakotvený do panelu. Právě při kotvení do panelu hrozí mnoho komplikací, proto si zručný manžel nechal pomoci od nás. Manželka si pak na hrazdu ještě zavěšuje doplňkově kruhy.