Sestavy Home

Individuální Objednat

CUBE HOME

Překážky ze série HOME jsou přizpůsobené vnitřnímu prostředí domů či bytů. Ukotvení do země i do zdí řešíme individuálně, stejně tak vhodné rozměry a další prvky. Konstrukce je také možné dodat v barvě, která se do vašeho domácího interiéru bude nejlépe hodit. Vyjdeme vám vstříc v každém detailu. 
Koukněte do našich realizací na jednotlivá řešení z praxe ZDE.

Individuální Objednat

CUBE CORRIDOR

Překážky ze série HOME jsou přizpůsobené vnitřnímu prostředí domů či bytů. Ukotvení do zdí řešíme individuálně, stejně tak vhodné rozměry a další prvky. Konstrukce je také možné dodat v barvě, která se do vašeho domácího interiéru bude nejlépe hodit. Vyjdeme vám vstříc v každém detailu.

Domácí CUBE CORRIDOR je naší nejmenší konstrukcí. Vejde se do každé domácnosti. Několik trámů na stropě v chodbě vám ze vstupního prostoru vykouzlí domácí tělocvičnu. Na závěsná oka lze ale také pověsit třeba houpačku pro ratolesti, anebo TRX a další cvičební pomůcky.

V základní variantě je 6 trámů o délce 120 cm a jeden pár kruhů. Jde ovšem o velmi orientační nastavení parametrů, ozvěte se nám s konkrétními rozměry a představami, rádi vám ji naceníme.

V ceně není doprava a montáž.